yalın
+90 (216) 324 48 46

yalın proje hakkında

Hayallerinizi Gerçeğe Taşıyoruz.

1998 yılında kurulan firmamız, 3000m2 kapalı alanda 30 ile 120 arası değişen personel kapasitesi ile bünyesinde shop drawing yapabilen mimari kadrosu ile büyük butik ve mix imalatlar üreterek, yerine montajlı taahhüt işi yapılmaktadır. Mimari ve dekorasyon projeleri kapsamındaki ahşap ve genel mekan bombeli, filotalı, barlar, resepsiyon bankosu, kontur pualı ahşap işleri, akustik paneller, lambri ve tavan üniteleri yapılmakta ve yerine monte edilmektedir. Projesine göre detaylandırılarak büyük ve kapsamlı özel projelerinize imalat detaylı teklif hazırlayarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

ÜRETİM

Kendi üretim tesislerimizde, projelerimiz için özel tasarım mobilyalarımızı üretmekteyiz. Projenin başından sonuna kadar, içinde kullanılan her türlü mobilya ve aksesuarı kendi tesislerimizde, yüksek kalite ve standartlarda üretmekteyiz.

RESTORASYON

Yenilikçi ve modern çalışmalar dışında, tarihi tekrardan canlandırma konusunda da Yalın Proje hizmetinizdedir. Kaybolmaya yüz tutmuş tarihi dokuları günümüze ilk günkü haliyle günümüze taşımak bize heyecan veriyor.

İÇ MİMARİ

İç mimarlık konusunda uzmanlaşan Yalın Proje, uzman kadrosu ile bu konuda çok iddialıdır. Kuruluşumuzdan bugüne, sayısız uluslararası ve ulusal firmalara bu konuda hizmet veren Yalın Proje artık adını dünyada da duyurmaya başlamıştır. İç mimari konusunda, dünya devi firmaları geride bırakmanın haklı gururu yaşamaktadır.

Yalın ProjeHeryerde

Moscow

Swissotel
Bvlgari Otel
Oko Tower
Capital Hill Residence

New York

Aman Hotel
401 West

London

Belgravia Gate
Eaton Place

Azerbaijan

Azerbaycan Grand Otel
Azebaycan Toyzal Entertaintment Center

Erbil

Divan Hotel

St.Petersburg

Corinthia Hotel

Buchrest

Buchrest Public Building
Ellese Villas

İletişime Geç

iletişim
+90 (216) 324 48 46
info@yalinproje.com.tr
Ferhat Paşa Mah., Gazipaşa Cd. 52/B, 34758 Ataşehir/İstanbul
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© Yalın Proje 2019. All Rights Reserved.
Designed by M.ajans